Нестрашні монстри


(Наталія Стральникова)

Батьки завжди мріють про щасливе і безхмарне дитинство для своїх дітей. На жаль, часто воно буває затьмарена дитячими кошмарами. Страх темряви, страх засипати в своїй кімнаті, монстри і чудовиська, що ховаються в шафі і лякають дитину до сліз…

Багато з нас проходили через це в дитинстві і більше всього на світі хочуть, щоб «підліжкові» монстри не мучили наших дітей.

Переляканим дітям можна допомогти. Насамперед батьки повинні показати, що вони люблять, захищають дитину і завжди готові прийти йому на допомогу. Батьківська любов — найкращі ліки від дитячих страхів, і кожен маленький боягуз повинен знати, що мама і тато обов’язково проженуть всіх страшних чудовиськ.З дуже сильними страхами, які заважають жити дитині, може допомогти впоратися хороший дитячий психолог. А ще є спеціальні книги для дітей і батьків, які навчать не боятися монстрів, страховиськ і бук будь-якого виду і розміру! Однак важливо пам’ятати, що у цих книг є одне правило.

Дитина не повинна боятися героїв. Якщо вони здаються йому страшними, якщо йому важко дистанціювати себе від персонажів книги, якщо він намагається закрити чим-то страшні малюнки, то краще відкласти читання на час.

«Азбука хоробрості» Наталії Чуб навчить дітей «дружити» з павуками, звуками пилососа, виступом перед аудиторією, громом і грозою. Автор знаходить свій підхід до кожного страху, переконуючи дитини, що лякатися зовсім нічого.

Катрін Леблан розповідає, «Як впоратися з монстрами». Вона створює справжню класифікацію страхів (монстрів). Вони можуть бути величезними і малесенькими, але на кожного з них знайдеться смішна і дотепна управа.

Класифікації взагалі допомагають у подоланні страхів. Дитина бачить, що ірраціональну загрозу можна впорядкувати, намалювати, зробити не всесильної невидимою тінню в темряві, але істотою на картинці, яке можна перекреслити, заплутати, навіть налякати у відповідь.

Ганна Нікольська створює «НеСтрашную енциклопедію чудовиськ, юдищ і бук», де розкладає по поличках монстрів з різних міфологій. Виходять вони у неї не стільки страшними, скільки смішними і симпатичними. Подолання страху присвячений і «Будинок для кошеняти Бояка».

Життя тендітного і вразливого кошеня сповнена жахів, сумнівів і небезпек, але теплий дім і справжня сім’я рятують маленького трусишку.

Поет Андрій Усачов пропонує посміятися над своїми страхами з допомогою «Страхотворений», де висміює лякають дитину або просто традиційно страшних істот. Якщо маленька дитина боїться засинати, обов’язково почитайте з ним «П’яту овечку» — дотепну історію про дівчинку Ліні, яка вважає перед сном овець, одна з яких виявляється вовком.

Маленькій цікавої дівчинці вдається дізнатися історію страшного вовка і зробити його своїм союзником у боротьбі проти жахливого монстра.

Ще один хороший спосіб перестати боятися — дізнатися, чим же зайняті чудовиська у «повсякденному житті». З книг серії «Казки навпаки» виявляється, що відьми змушені носити старі сукні і діряві колготки замість модних нарядів, а вовки повинні стежити за ідеальним манікюром. Тепер залишається тільки пошкодувати!

Дітям постарше і впевненіше в собі можна запропонувати книги про переможців страху. Тут кошмари і монстри вже не збори безглуздих чудиків, а небезпеці, над подоланням яких доведеться потрудитися.

Наприклад, в книжках Сергія Жвалевского з серії «Страшно/Смішно» монстри і кошмари вириваються на волю, але їм протистоять агенти Интеркошмарпола.

Одним з найбільш переконливих образів кошмарів, послаблюють і навіть вбивають людину, стали дементори з книг Джоан Роулінг «Гаррі Поттера». Примітно, що письменниця не тільки живописала страхи, але придумала переконливий спосіб, як з ними впоратися — протиставити їм найсильніше і щасливе спогад в твоєму житті.

Алека Вольських зіштовхує свою героїню Мілу Рудик зі світом кошмарів у книзі «Міла Рудик і кристал Фобоса». Її герої борються зі всепожираючим страхом, який загрожує перетворити місто чарівників місто переляканих безумців.

А письменник Патрік Несс написав, здається, одну з найбільш проникливих і сумних історій про монстрів. Його «Голос монстра» — це трагічна історія про хвороби, втрати і «внутрішніх чудовиськ». Особливу виразність книзі надають малюнки Джима Кея.

До дитячих страхів звертається і відомий психолог Людмила Петрановська у своїй книзі «Що робити, якщо…». Тут батьки і діти зможуть знайти поради з подолання вигаданих монстрів і жахів.

Написать

19 − 6 =

windows 7 мало памяти
Windows 7 мало оперативной памяти?
Какой программой открыть файл PDF?
Как поставить в ворде ударение над буквой?
Как поставить пароль на папку
Как поставить пароль на папку — эффективные способы
ПОДБОР КЛЮЧЕВЫХ СЛОВ
Подбор ключевых слов для интернет магазина
проверенный хостинг
Проверенный хостинг. Учимся правильно выбирать
Как заработать в интернете на написании статей
Продвижение сайтов с помощью Sape
Как раскрутить страницу в Инстаграм?
Как вести сразу несколько аккаунтов в твиттере?
Как поставить галочку в вк?
как прочитать чужую переписку в контакте
Как прочитать чужую переписку в контакте?
работа копирайтером
Хороший копирайтер. А если вдохновение ушло?
11 шокирующих фактов о компании Apple
как продавать ювелирные украшения
Как продать ювелирные изделия в Интернете
Заработок на фрилансе
Заработок на фрилансе в Интернете
Чистка ноутбука – залог его долгой работы
Проблема «зомбоящика» у детей
Как подобрать компьютер для профессионального геймера?
Как подключить внешний диск к компьютеру?
8 рекомендаций по созданию успешной мобильной игры
Системные требования Dual Universe
Системные требования Resident Evil 7
Нестрашні монстри
Начало своего дела с нуля
Начало своего дела с нуля
Заработок на инвестициях в Интернете от 100 рублей
как включить режим модема на айфоне
Как включить режим модема на айфоне?
что делать если айфон упал в воду
Что делать если айфон упал в воду?